Spolupracující firmy

DATOSTAV s.r.o.

Logo_Datostav

DATOSTAV s.r.o. – kanalizační prvky, výtahové šachty, stavební práce, odpady
Velkoobchod a maloobchod kanalizačním materiálem. Výhradní zastoupení významných výrobců v uvedených oborech, konsignační sklady. Materiál je dodáván především v oblasti Prahy a středních Čech. V těchto uvedených oblastech dlouhodobě spolupracujeme s velkými i menšími stavebními firmami.
www.datostav.cz

PO SLUŽBY MĚLNÍK s.r.o.

Logo_PO_Melnik

V našem oboru zajišťujeme kompletní protipožární zabezpečení staveb a to např. montáže systémů požární ochrany, ucpávky prostupů, protipožární nátěry, nástřiky, protipožární stěny, klapky, obložení stěn-stropů, obložení ocelové konstrukce, protipožární sklo, uzávěry (dveře, vrata, rolety, revizní dvířka apod.) a následnéprovádění pravidelných kontrol a revizí. Naši odborní technici zpracovávají technické zprávy, vypracovávají požární projekty a provádějí posouzení vhodného užití protipožární techniky.
www.pomelnik.cz

 A1 Servis CZ, s.r.o.

Logo

Foukaná izolace vyplní veškerý prostor, naší specializací je zejména tepelná izolace střech, tepelná izolace podlah, tepelná izolace stropu, tepelná izolace podkroví a spousty dalších činností, které napomáhají v úspoře za vytápění. Foukané izolace. Brno je region, ve kterém aktivně působíme.
www.foukanaizolacebrno.cz